AM Language Studio Dil Okulu

AM Malta dil okulu İngilizce seviyenizi yükseltmek için ideal bir yerdir. Genç dinamik öğretmenler, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Malta Adaları unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunmaktır. Am Language Studio’ya katılın ve eksiksiz bir İngilizce deneyiminin tadını çıkarın. AM Malta dil okulu yetişkinler ve gençler için çeşitli etkinlikler sunuyor ve dünyanın her yerinden insanlarla buluşmak ve İngilizce ile etkileşim kurmak için harika bir yoldur. AM Malta dil okulu kursları samimi, kişisel ve profesyonel bir ortamda sunulmaktadır. AM Malta öğretmenleri lisanslı, deneyimli ve ana dili İngilizce olan kişilerdir. Farklı gereksinimlere göre geniş bir yelpazede ders sunulmakta ve özel programları uzman öğretmenler vermektedir. AM Malta FELTOM’un kurucu üyesi ve tüm departmanları ISO 9001 tarafından akredite edilmiştir. AM Language Studio, Milli Eğitim Bakanlığı ve ELT Konseyi tarafından lisanslanmıştır.

Sliema Malta Adası’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm noktasıdır. Restoran, alışveriş ve gece hayatının yanı sıra rahatlatıcı tatil etkinlikleri bulacaksınız. Şehir merkezine kısa bir yürüyüş ve hala geleneksel karakter yükleri ile tipik bir Malta köyü bulacaksınız. Sadece İngilizce kursu yanında konaklama seçenekleri sunulmakta ve boş zaman etkinlikleri ile öğrenciler desteklenmektedir. Dil seviyenizi ve becerilerinizi geliştirdiğinizi bilerek ve hissettiğinizden emin olmanızdır. Tüm öğrencilerin seviyeleri farklı olduklarından, farklı şekillerde öğrenmeyi ve farklı nedenlerle burada olduklarını göz önünde bulundurulur. Bu amaçla, AM Malta kursları sizin ihtiyaçlarınıza göre çeşitli metodolojileri kullanmayı öğrenme fırsatı sunar. AM Malta öğretmenleri, derslerden bağımsız olarak, öğrencilerin çeşitli ortamlarda etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamaya dayanmaktadır.

AM Malta dil okulu ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alır ve İngilizceyi kullanırken akıcılık ve doğruluğu iyileştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Sınıflarınızda, dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla tanışacaksınız ve dersler tamamen sürükleyici bir ortamda İngilizce iletişim kurmaya teşvik edilmenizi sağlar. AM Malta dil okulu öğretmenleri gerektiğinde tamamlayıcı materyal kullanarak ihtiyaçlarınızı hedefler ve ders materyallerini buna göre tasarlamaya teşvik eder. Sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalınmaz aynı zamanda derslerinizde geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmanız için gayret gösterilir. Am Language Studio’da, ihtiyaçlarınıza göre değişen çeşitli kurslar sunulur. Uluslararası öğrencileri, teşvik edici, kapsamlı bir ortamda öğrenme fırsatı sunar. AM Malta genel kurslar için, Oxford University Press tarafından yayınlanan Headway ve English File serilerinin son sürümlerini takip edilir. Dersler okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi dört temel becerinin geliştirilmesine dayanır ve konuları tamamlamak ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmek için ek malzemeler kullanır. Daha fazla iletişim kurmak için, AM Malta yoğun kursu genel bir kursta sağlanan becerilerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış ilave iletişim uygulamaları sunulmaktadır.

AM Malta dil okulu özel İngilizce kursu, belirli alanlarınıza odaklanmanızı sağlar ve her ders gereksinimlerinizi temel alır. Bu dersler azami fayda sağlamak için diğer derslerle birlikte alınabilir.