ClubClass Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu aynı binanın içi ve çok yakınında konaklama, kapalı ve açık yüzme havuzu, spor salonu, oyun odaları, internet kafe, çamaşır yıkama ve temizlik merkezi, restoran ve dinlenme alanları sunan bir tesis niteliğindedir. Dil okulu şehir merkezine yürüyerek 15 dakika mesafededir. Bu dil okulu Malta Eğitim bakanlığı ve FELTOM tarafından onaylıdır. Clubclass daha çok maddi olarak daha kısıtlı bütçelerde eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik çözümler sunar. Diğer okullardan biraz daha az maliyetli olan bu okulda genel, yoğun, sınav ingilizce eğitimi gibi tüm alanlarda öğrenim görebilirsiniz. Clubclass malta yorumlar öğrencilerden geldiği kadarıyla orta kalitede bir okul olduğu, eğlenceli bir eğitim süreci geçiridikleri yönündedir.

Okulun bulunduğu konum merkeze göre daha sessizdir. Bu eğitim aldığınız anlarda işinize yarayacak bir artı puandır. Dilediğiniz zaman dersler bittiğinde şehir hayatına karışabileceksiniz. Bu konuda Clubclass malta ekşi ve öğrenci yorumlarını incelediğimizde, gidip dönen öğrencilere sorduğumuzda, gece eğlence sonrası dahi geri dönüşlerde, yürüyüş yolunda sorun yaşamadıkları, yürüyerek döndüklerini belirtmekteler.

Clubclass Malta Dil Okulu nasıl tüm dünyadan öğrenci kabul eden çok uluslu bir kurumsa öğretmenleri de o derecede çok uluslu ülkelerden gelmektedir. Birçok milletten eğitmen ve öğrenci kabul eden bir okuldur. Deneyimlilerdir ve yetkilileri öğrenciler ile nasıl iletişim kuracağını bilir, önerileri çözüm odaklıdır. Öğrenme konusunda öğrenci ne kadar azimliyse okul da o kadar başarılıdır. Okulda sürekli olarak görev alan bir Türk yetkili de bulunmaktadır. Okula gelmeden ve ayrıldıktan 3 ay sonrasına kadar interaktif eğitim sistemi sizin için açık olur ve sürekli ingilizcenizi internet üzerinden geliştirebilirsiniz.