EC Dil Okulu

EC Malta; St Julians’ta yer alan, Malta’nın önde gelen dil okullarındandır. Malta’da, ISO9001 kalite sertifika ödülüne sahip olan bir okuldur. Aynı zamanda 2006 yılında Malta’daki okullar arasında, Malta’nın en iyi dil okulu seçilmiştir. EC Malta Dil Okulu aynı zamanda İngiltere, Amerika, Kanada ve Güney Afrika’da da merkezleri bulunan zincir bir dil okuludur.

EC Malta Dil Okulu St. Julians’ın merkezinde, etrafında alışveriş merkezleri, kafeler ve mağazaların olduğu çok güzel bir lokasyondadır. Karşılıklı 2 binada toplam 70 sınıfta eğitim veren okulda Türk öğrenci oranı diğer okullara nazaran daha azdır, bu da tercih edilmesinde büyük rol oynar. Okul binasında kafeteryalar ve oturma/dinlenme alanları çok ferah ve geniştir.

Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ise paylaşımlı apartman daireleri, öğrenci yurtları ve aile yanı konaklama seçenekleri. Konaklamalar genellikle okula yakın mesafede yer alıyor. Tek veya çift konaklama seçenekleri olan EC Dil Okullarında standart daireler dahil mobilya ve kullanım araç gereçleri açısından fazlasıyla yeterlidir.

EC Malta Dil Okulunun öğrenci işleri ve Uluslararası öğrenci birimi, öğrencilerimizin ihitiyacı olan desteği detaylıca sunar, bu konuda en kurumsal okullardan biridir.

EC Malta Dil Okulu
EC Malta Dil Okulunda sunulan kurs programları:

• Genel İngilizce
• Yoğun İngilizce
• İş İngilizcesi
• Cambridge, Ielts ve Toefl hazırlık kursları