ESE Dil Okulu

ESE MALTA DİL OKULU

ESE Malta 1996 yılında Malta’da kurulmuştur. ESE Malta Dil Okulu St.Julians’ta ve Paceville eğlence merkezine çok yakındır. ESE Malta dil okulu her zaman kalite odaklı olmuştur. ESE Malta dil okulu öğretmenleri profesyonel ve güler yüzlü olup, öğrencinin ihtiyaçlarına göre ders programları yaparlar. ESE Malta dil okulu İngilizce kursları tüm yıl boyunca mevcuttur. ESE Malta dil okuluna Japonya, İspanya, Almanya, Fransa, Avusturya, İtalya ve Rusya, Çin, Kanada, İngiltere ve Türkiye’den gitmektedir. ESE Malta dil okulu kültürel ve tarihsel tur ve eğlenceli etkinlikleri vardır. ESE Malta dil okulu öğrencilerinin mutfaklı daireler, aile yanı, 3, 4 otel konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencilerinin 8-11 / 12-15 Yaş Genç College Camp Konaklama, 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama, 13-18 Yaş Aile Yanı Konaklama seçenekleri vardır. ESE Malta dil okulu European School of English (Malta), ayrıca Executive Training Institute (Malta) ve York Associates (İngiltere) ‘den oluşan Claret Grubuna üyedir. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Bire-Bire özel ders, Kombine kurslar, IELTS, TOEFL sertifika programları sunulmaktadır. Ese Malta standartları EAQUALS, IALC, Kalite English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM gibi uluslararası kabul görmüş akreditasyon kurumları tarafından onaylanmıştır.

ESE Malta misyonu çok uluslu öğrencilere günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sağlamaktır. ESE Malta öğretim yöntemleri, boş zaman ve konaklama hizmetlerimizin geliştirilmesi yoluyla hizmetlerimizin standartlarını sürekli geliştirmiştir. Öğrencilerin kişisel, akademik ve mesleki hedeflerini yerine getirmelerinde yardımcı olmaktadır. Claret Group, Claret Holdings Ltd tarafından özel olarak tutulmaktadır. Claret Grubu içindeki diğer şirketler arasında, George Urban Boutique Hotel, Malta ve daha önce Coastline Hotel olan Malta Salini Resort’u bulunmaktadır.